یکتا کارآمدان توسعه آریا | درباره ما
15336
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15336,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

درباره ما

شرکت یکتاکارامدان توسعه آریا با هدف ایجاد یک هسته مهندسی برای حل مسائل خطوط تولید و اجرای پروژه های با سطح بالای دانش مهندسی در سال 88 به وسیله جمعی از متخصصین جوان صنعت خراسان تاسیس گردید.

عمده فعالیت های مهندسی و پژوهشی این گروه در حوزه پارکینگ های مکانیزه، نوارنقاله های خطوط تولیدی و تجهیزات تولیدی متمرکز گردید.

درسال 1396 با توجه به شرایط صنعت کشور، شرکت یکتاکارامدان توسعه آریا با اصلاح ترکیب اعضای هیئت مدیر و اضافه کردن گروه صاحب تجربه و پرانرژی در صنایع مختلف جهت گیری و فعالیت پویاتر در حوزه های مختلف را هدف گیری نموده است.

همکاران شرکت با بیش از یک دهه تجربه طراحی، تامین و اجرای خطوط تولید بدنه، رنگ و مونتاژ و همکاری با شرکت های طراز اول ایرانی و غیرایرانی، ما مدعی توان انجام عمده مراحل طراحی، تامین، نظارت و اجرای خطوط مکانیزه تولید در سالن های بدنه، رنگ و مونتاژ و خطوط پایین مونتاژی و پلیمری می باشیم.

عطف به تجربیات تیم بازرگانی شرکت و با توجه به نیاز شرکت های تولیدی و صنعتی، گروه یکتاکارامدان آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات، قطعات یدکی و … از منابع داخلی و یا خارجی اعلام می نماید.

تعدادی اعضای هیئت مدیره و تیم فنی شرکت دیسک مشهد، اولین سازنده نوار نقاله های فرودگاهی از سال 1367 در شرکت یکتاکارامدان و در تیم مدیریتی و فنی شرکت حضور دارند و دانش فنی شرکت دیسک مشهد در خصوص طراحی و ساخت نوار نقاله های فرودگاهی به شرکت جدید منتقل گردیده است.

علاوه بر سیستم های انتقال بار فرودگاهی، این شرکت توانایی طراحی و ساخت سیستم های انتقال مواد به صورت Package و Bulk را دارد.

5- صنعت نفت و گاز

با توجه به وجود تجربه اجرای پروژه های مشابه در گروه مدیران شرکت، این شرکت آمادگی مشاوره و اجرای پروژه های محدود در حوزه مذبور را دارا می باشد.