یکتا کارآمدان توسعه آریا | مشاوره طراحی کارخانه
15617
rtl,page-template-default,page,page-id-15617,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

مشاوره طراحی کارخانه

در طراحی کارخانه و خطوط تولید موارد مختلفی بایستی مد نظر قرار گیرد:

1- انتخاب پلنت:

با توجه به ویژگیهای اقلیمی و لجستیکی و ارتباط آن با محصول و خدمات تولیدی .

2- سایت پلان و محل استقرار سالن های تولیدی:

با توجه به جریان مواد و نیازمندیهای لجستیکی و کاهش جریان اضافی مواد همچنین ملاحظات نیروی انسانی و تجهیزاتی لازم است طراحی سایت پلان کارخانجات بنحو بهینه انجام پذیرد.

3- طراحی تونل های انرژی:

جهت رساندن حامل های انرژی به سالن های تولیدی کانال های انرژی با در نظر گرفتن ملاحظات ایمنی و تکنیکی بایستی طراحی و اجرا گردند.

4- طراحی سالن های تولیدی، طراحی چیدمان خط و جریان مواد در سالن و خطوط:

اصول استاندارد سازیُ بهینه شدن جریان مواد، کاهش گامهای اپراتور، حذف مودا های تولید همگی مواردی هستند که در این فاز بایستی انجام پذیرند.
5- در نهایت سفارش گذاری و تامین تجهیزات، طراحی و ساخت تجهیزات ساختنی برای راه اندازی خط تولید مرحله بعدی کار است که با توجه به تجربه های متعدد این شرکت در راه اندازی خطوط تولید خاص توسط گروه کارشناسی شرکت قابل ارایه است.
6- در راه اندازی خط تولید مراحل تولید آزمایشی، یک روز خط و ستینگ و آماده سازی برای تولید انبوه از دیگر خدمات ما در این حوزه می باشد.
7- و در نهایت اماده سازی مدارک خط اعم از پروسه های تولید، دستورالعمل های اپراتوری و تعمیراتی جهت تحویل و بهره برداری دایمی و بهره ور از خطوط تولید مرحله ای است که بایستی انجام پذیرد.